KONST / Litografier / Serigrafi 14309036
nr 1430 9036
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, 4 st, Nakna kvinnor. Signerad, numrerad 110/250. Oramade lösa blad i mapp. Bladets mått: 65x95cm
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:51:33
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)